Border-top
Thumb_original

Äri ja erinevad kultuurid

Fons Trompenaars ja Peter Woolliams

Äri ja erinevad kultuurid» peaks kindlasti jõudma kõigi rahvusvaheliste ettevõtete juhtide öökapile, sest tegemist on mahuka ja praktilise käsiraamatuga, mis aitab märgata ja aktsepteerida kultuurierinevusi.

€14.39
Thumb_original

Nevski prospekti legendid

Mihhail Veller

Velleri humoorikas lühiproosa on saavutanud suure tunnustuse paljudes riikides, Venemaal on ta tõusnud kümne kõige loetavama autori hulka. Nevski prospekti legende on trükitud üle pooleteise miljoni eksemplari.

€7.67
Thumb_original

Operatsioon Shylock

Soodushind!

Philip Roth

Tuntud juudi rahvusest ameerika kirjanik Philip Roth saab teada, et tema nime all tegutseb keegi mees, kes propageerib Iisraelis “diasporismi”. Selle, sionismile vastanduva õpetuse kohaselt peaksid Euroopa päritolu juudid Iisraelist ära kolima…

€4.48
Thumb_original

Uus finantsjuhtimise käsiraamat

e-raamat saadaval: https://www.rahvaraamat.ee/p/e-raamat-uus-finantsjuhtimise-käsiraamat/723690/et?isbn=9789949962631

Bragg, Steven M.

Käsiraamat näitab, mida finantsjuht peab tegema, et tõeliselt väärtust juurde luua.

-
Thumb_original

Karaokekapitalism

Soodushind!

Kjell A. Nordström ja Jonas Ridderstråle

Raamat õpetab edukalt konkureerima kompetentsuses, looma kapitalismi, millel oleks iseloomu, ja elama suurepärast elu, teenides samal ajal ka elatist.

€5.00
Thumb_original

Kirsiõieturundus

Visioon alternatiivsest turundusest

Valdur Mikita

«Ma määratleksin selle raamatu žanri kui turundusproosat. Raamatute hindamiseks on olemas lihtne kriteerium: raamatu väärtus on võrdeline arukate ideede hulga ja pöördvõrdeline nende kirjapanemiseks kulutatud tähemärkide arvuga. Ma loodan, et see indeks on käesoleva raamatu puhul lugejale vastuvõetav"

-
Border-bottom